Szukaj

Na sportowo, ale z szykiem

Na sportowo, ale z szykiem

Większość młodych dziewczyn ma duże problemy z wyborem ubioru odpowiedniego do różnych sytuacji.

Często zadają sobie pytanie czy ubrać się elegancko, czy też wybrać strój sportowy. Okazuje się, że styl sportowy wcale nie musi być pozbawiony elegancji i szyku. Na dzisiejszych ulicach coraz częściej można zauważyć, że polskie kobiety zaczynają powoli eksperymentować łącząc te dwa style.

Odzież sportowa jak wiadomo jest wygodna, dlatego też jest tak uwielbiana przez nastolatki, ale również starsze kobiety. Więc jak złamać ten sportowy akcent, aby efekt końcowy był zadowalający i przepełniony oryginalnym stylem.  Należy bawić się modą – łączyć, przerabiać, dodawać. Zamiast zwykłego prostego paska można wybrać inny, ale za to z ciekawą sprzączką. Do koszulki założyć markową apaszkę lub szalik.

https://tedegazeta.pl/

Sklepy sportowe często oferują ciuchy sportowe, ale zarazem wykwintne. Do zwykłych spodni jeans`owych  oraz koszulki warto założyć elegancką marynarkę i wysokie, wytworne buty. Innym zestawem jest np. sweterek przełamany bogatą biżuterią lub szalikiem, eleganckie krótkie spodenki oraz buty nike np. sandałki. Poza tym dozwolone są wszelkie dodatki, a nawet wskazane. Kobiety kochają kupować: torby, torebki, biżuterię: kolczyki, korale, bransoletki. Takie połączenia idealnie nadają się zarówno do szkoły, pracy oraz na spotkanie wieczorem ze znajomymi.

Sportowa elegancja pokazuje, że strój do pracy wcale nie musi być szary i nudny. Dzięki zabawie z modą każdy może poczuć się oryginalnie i wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*