Szukaj

Gry i aplikacje mobilne Windows, które w 2017 roku podbiją serca użytkowników

Aplikacje mobilne Windows

W świecie urządzeń mobilnych zdecydowanie największą popularnością cieszą się systemy operacyjne iOS oraz Android. Jednak i dość niszowy Windows Phone ma się czym pochwalić. Dotyczy to zwłaszcza aplikacji mobilnych Windows, które z każdym rokiem są coraz ciekawsze i coraz doskonalsze.

Najlepsze aplikacje mobilne Windows w styczniu 2017

Początek roku 2017 przyniósł wszystkim użytkownikom Windows Mobile sporą ilość ciekawych programów. Pojawiły się wśród nich zarówno nowe aplikacje mobilne Windows o przeznaczeniu czysto użytkowym, jak i gry o zróżnicowanej budowie i stopniu trudności. Wśród tych, które zadebiutowały w pierwszym miesiącu 2017 roku, szczególnie warto wymienić:

  • Diarium, czyli aplikację mobilną Windows, która czyni ze smartfonu rodzaj cyfrowego pamiętnika. Narzędzie to pozwala zapisywać swoje myśli, porządkować wspomnienia czy po prostu notować ważne spostrzeżenia.

  • Mindapp to z kolei ciekawy sposób tworzenia znanych dobrze map myśli. Aplikacja mobilna Windows Mindapp umożliwia rysowanie na ekranie smartfonu lub komputera map myśli sporządzanych na zasadzie prostych i przede wszystkim czytelnych dla nas samych skojarzeń.

  • Skoro już mowa o pamiętnikach i wysiłku intelektualnym, warto zwrócić uwagę na grę Mystic Diary. Ta niewielka produkcja opiera się na doskonale znanej użytkownikom urządzeń mobilnych zasadzie szukania ukrytych przedmiotów oraz uciekania z zamkniętych pomieszczeń. Mystic Diary to propozycja dla osób kreatywnych i nie bojących się trudnych wyzwań.

Aplikacje mobilne Windows
Aplikacje mobilne Windows

Najlepsze aplikacje mobilne Windows w lutym 2017

O ile styczniowe premiery aplikacji mobilnych na Windows można było określić mianem bardzo ciekawych, to lutowe nowości śmiało należy nazwać rewelacyjnymi. Na uwagę zasługuje zwłaszcza aktualizacja do systemowego notatnika od Microsoftu (OneNote) oraz Instagram Stories. A oprócz tego:

  • The Weather, czyli prawdopodobnie najlepsza na świecie „pogodynka”, to prawdziwa perła pośród wszystkich aplikacji mobilnych tego rodzaju. Co ciekawe, The Weather została za taką uznana przez ekspertów, mimo iż konkurencję ma naprawdę mocną. Przenośne „pogodynki” to w większość aplikacje bardzo dopracowane, zasobne i szybko działające, a mimo to ustępują omawianemu programowi pod każdym względem.

  • Bardzo ciekawa, stworzona pod Windowsa aplikacja mobilna Shopadoo, to skuteczne rozwiązanie problemów z tworzeniem list zakupów. Program ten pozwala kontrolować wszystkie tworzone przez nas listy, a tym samym pomaga rozsądnie kierować codziennymi (i okazjonalnymi) wydatkami.

Dzięki aplikacjom mobilnym można również grać w gry poprzez streaming na telewizor. Ta opcja jest jednak skierowana do osób, posiadających szybki internet oraz dobry telewizor. Jaki jest najlepszy telewizor do grania? Tej informacji może nam udzielić sprzedawca w sklepie RTV.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*