Szukaj

Hotel Hilton Gdańsk

hotel, Gdańsk

Hotele sieci Hilton od dawna cieszą się wielką popularnością. To wszystko za sprawą świetnej obsługi, komfortowych warunków, świetnego wyposażenia pokoi oraz niepowtarzalnej atmosfery.

Już od 1919 na całym świecie kultywowane są tradycje związane z marką Hilton. W Polsce aktualnie znajduje się 9 hoteli tej sieci, natomiast zaledwie dwie placówki posiadają pięciogwiazdkowy standard. Jedną z nich jest Hotel Hilton Gdańsk. Nagradzany rokrocznie wieloma nagrodami hotel, który swoim prestiżem zachwyca każdego turystę, jest idealnym miejscem na wakacyjny lub biznesowy wyjazd.

Lokalizacja Hotelu

Położenie hotelu jest bardzo dogodne dla każdego turysty. Niedaleko budynku mieści się serce miasta – zabytkowy rynek z wieloma atrakcjami turystycznymi, pełen romantycznych uliczek i niepowtarzalnej atmosfery. Usytuowany nad Motławą hotel, z widokiem na zabytkową architekturę, piętnastowiecznego Żurawia, który jest symbolem tego miasta, zachwyca każdego odwiedzającego.

Odległość Hotelu od lotniska im. Lecha Wałęsy jest niewielka i wynosi około 17 km. Dobra lokalizacja w centrum sprawia, że nie ma kłopotów z trafieniem do hotelu.

Hotel Hilton jedyny w swoim rodzaju

W gdańskim hotelu, na gości czeka 150 luksusowych i świetnie wyposażonych pokoi i apartamentów (https://hiltongdansk.pl/PL/pokoje_i_apartamenty.html). W każdym z nich, goście mają do dyspozycji klimatyzację, sejf, 2 telefony (z indywidualna pocztą głosową) oraz podstawowe wyposażenie w sprzęty RTV i AGD.

Dla fanów niecodziennych widoków, na dachu pięciopiętrowego budynku hotelu znajduje się basen. Korzystać z niego może każdy, kto nabył karnet otwarty lub jednorazowy. To bardzo dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Oprócz basenu, goście mogą skorzystać ze strefy Wellnes. Dwa gabinety SPA, sauny, siłownia i taras letni Urban Beach z widokiem na miasto- to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla hotelowych gości. Każdy, kto pokochał Gdańsk powinien, choć raz skorzystać z usług Hotelu Hilton. Wypoczynek w tym miejscu osiąga zupełnie inny poziom – możemy poznać miasto z zupełnie innej strony. Luksus i prestiż można poczuć od samego wejścia do lobby. Świetna kuchnia serwowana w przyhotelowej restauracji oraz szeroki wybór oferowanych win sprawiają ze wypoczynek w tym miejscu można zaliczyć do idealny.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*