Szukaj

Impreza firmowa, jako integracja pracowników dla dobra firmy

Coraz częściej wielu pracodawców decyduje się na zabawy integracyjne dla pracowników. Właściciele różnych firm szukają sposób na to, aby zapewnić dodatkowe gratyfikacje osobom zatrudnionym, które z pewnością poczują więź z marką.

Ile kosztuje impreza firmowa? Gdzie najlepiej zorganizować wyjazd dla pracowników? Te i wiele innych pytań z pewnością zadają sobie osoby odpowiedzialne za organizację tego przedsięwzięcia. W celu przybliżenia roli wyjazdów integracyjnych w życiu firmy przygotowaliśmy poniższy artykuł, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

IMPREZA INTEGRACYJNA — WSZYSTKO, CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Jakie wartości wnosi dla firmy impreza integracyjna?

Prawidłowo zorganizowana impreza integracyjna wpływa przede wszystkim na morale pracowników, którzy czują się docenieni z uwagi na trud, włożony w swoją pracę. Coraz częściej firmy organizują Wigilie firmowe oraz wyjazdy integracyjne z okazji wysokich wyników lub jubileuszów.

Stanowią również dobry sposób na to, aby rozładować stres i napięcia, szczególnie jeżeli ostatnie miesiące przebiegały w ciągłym pędzie z powodu realizacji kluczowych projektów.

Jest to również świetny sposób na to, aby zjednoczyć pracowników. Zdarza się, że firmy posiadają wiele lokalizacji i często pracownicy poszczególnych działów znają się jedynie z korespondencji mailowej lub telefonicznej. Odpowiednia impreza integracyjna pozwoli na poznanie się poszczególnych pracowników, co z pewnością ułatwi i usprawni komunikację w firmie.

Idealnym pomysłem z pewnością będzie połączenie na przykład szkolenia sprzedażowego z wyjazdem integracyjnym. Team building to popularne od wielu lat sposoby na stworzenie za pomocą różnych spontanicznych i często zabawnych środków, zgranej ekipy pracowników. Warto, aby osoby pracujące w naszej firmie znały nawzajem swoje mocne i słabe strony, które przekładają się na efektywność pracy całego zespołu.

Najlepsze pomysły na imprezę integracyjną

Istnieje wiele firm, które zajmują się profesjonalną organizacją wyjazdów integracyjnych. Z pewnością jest to najlepsze rozwiązanie, gdy zatrudniamy w swojej firmie wielu pracowników i musimy zadać o odpowiedni transport, nocleg, wyżywienie oraz atrakcje.

Wiele firm decyduje się na wyjazdy w góry, do SPA lub innego ośrodka wypoczynkowego, w którym dostępne są również sale konferencyjne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*