Szukaj

Niezawodne, praktyczne pojemniki do pracy

Podstawą prawidłowego żywienia jest nie tylko zdrowa i nieprzetworzona żywność, przygotowana z wysokiej jakości produktów, ale też regularne jedzenie w ściśle określonych godzinach. Tymczasem w pracy, w nawale obowiązków, wielu z nas łapie się na tym, że całkowicie zapomniało o posiłku. Przyznajmy szczerze, ile razy wykonujemy wówczas telefon i zamawiamy dowolny fast food, zwracając uwagę tylko na szybkość dostawy. Rozwiązaniem naszych problemów może być zakup odpowiednich pojemników na żywność.

Pojemniki obiadowe

Nie da się ukryć, że jeśli sam przygotujesz posiłek, masz pełną świadomość pochodzenia produktów, przypraw i przepisu. Wiesz, jakich dodatków użyłeś i w jakim stopniu mogą ci zaszkodzić. Innymi słowy, jesteś pewien, co zjadłeś i czy twój posiłek był świeży. Szeroki wybór pojemników na żywność pozwala na zakup najbardziej odpowiednich: na kanapki, zupę, a nawet na całe zestawy obiadowe, z sosami i sałatkami. Torba termiczna to idealna metoda na utrzymanie wysokiej jakości posiłku. Te produkowane przez firmę Reisenthel występują w wielu kolorach i rozmiarach. Co istotne, nie tylko zapakujemy do nich pojemniki obiadowe, ale też zakupione w sklepie świeże produkty, by zadbać o ich jakość w czasie transportu.

Pudełko na obiad

Zamawianie jedzenia z dowozem do firmy to rozrzutność, na którą nie powinniśmy sobie pozwalać. Prosta kanapka, którą bez trudu przygotujemy w domu i zapakujemy w praktyczny pojemnik na kanapki to wartościowy element, zaś kupiona na stacji benzynowej w drodze do pracy to wydatek kilku złotych. Jeszcze droższe są dania obiadowe, bo w tym przypadku to już koszt liczony w dziesiątkach złotych. W skali miesiąca, jedzenie dań na wynos to po prostu duży wydatek. Tymczasem pieniądze te spokojnie można przeznaczyć na zupełnie inne cele, a inwestycja w nawet najbardziej wyszukany i stylowy pojemnik na lunch zwraca się w ciągu kilku dni.

pojemnik obiadowy

Lunch box, a ekologia

Żyjemy w świecie, w którym ilość opakowań coraz trudniej opanować. Warto, choć na chwilę zatrzymać się i zastanowić, czy naprawdę chcemy przyczyniać się do nadmiernego gromadzenia odpadów. Wyobraź sobie, do jakiej sterty urasta w ciągu miesiąca folia i papier, których używasz do zapakowania swojej kanapki. Drobne pieniądze, wydane na opakowania na kanapki czy wygodny lunch box to twój wkład w ochronę naszej planety. Równie istotne jest to, że nie marnujesz żadnych resztek i nie wyrzucasz żywności. Pudełko na obiad daje ci szansę spakowania tego, co pozostało z posiłku i odłożenia na następny dzień. Oszczędzasz w ten sposób wodę i energię, która zużywana jest do wyprodukowania jedzenia.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*