Szukaj

Letnie wyprzedaże

letnie wyprzedaże

Każdy z nas, jak co roku wyczekuje upragnionych wakacji. Jest to gorący okres nie tylko ze względu na porę roku, która sprzyja wypoczynkowi, wyjazdom czy zażywaniu kąpieli słonecznych nad morzem, ale także z innych powodów większość z nas kocha wakacje.  Mianowicie uwielbiamy ten czas za posezonowe obniżki w sklepach.

Na przełomie lipca i sierpnia sklepy, w których markowa odzież oferowana jest klientom, zauważyć można przeceny o 30, 50, a niekiedy nawet 80 %. Takie duże obniżki zazwyczaj dotyczą końcówek serii. Jest to doskonała okazja do zaopatrzenia się w nowe ciuchy. Mówi się, że są to tzw. posezonowe wyprzedaże kolekcji. Można tak nazwać to zjawisko „posezonowe”, ale dla sklepów. Natomiast dla klientów raczej nie – jak wiadomo w połowie lipca mamy dopiero półmetek lata. Już w pierwszych dniach wyprzedaży sklepy wypełniają tłumy, a przy przymierzalniach tworzą się długie kolejki. Sprzedawcy nie mogą sobie poradzić z obsługą klientów i układaniem porozrzucanych bluzeczek po sklepie. Warto wcześniej upatrzyć sobie jakieś ładne ubranie czy też buty sportowe i „upolować” tą rzecz na wyprzedaży.

http://informowisko.pl/

Dobrym pomysłem jest odwiedzić sklep sportowy, w którym znajdziemy markową odzież i obuwie. Często zdarza się, że buty Nike kosztujące kilkaset złotych zostały przecenione na cenę kilkakrotnie mniejszą. W czasie letnich wyprzedaży powinno się jednak zachować umiar. Należy rozsądnie przemyśleć każdy zakup i stwierdzić czy faktycznie potrzebuje nowe buty do koszykówki, czy też jedyne, co w nich nam się podoba to nowa, przyklejona cena.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*