Szukaj

Syropy do kawy

Zbliża się wiosna, za oknami jest coraz cieplej, coraz częściej zaczynamy spotykać się ze znajomymi i rodziną w ogrodach. Co możemy zrobić by jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie te chwile? Można przygotować wyśmienitą kawę w różnych smakach dzięki syropom Monin albo Victoria’s Cymes. Syropy potrafią odmienić smak każdej kawy, stworzyć z niej zupełnie nowy intrygujący napój. Oczywiście warunkiem jest tu dobranie odpowiedniego smaku, który będzie idealnie pasował do kawy w danym sezonie.

Coraz więcej osób lubi eksperymentować, by zwiększać swoje kulinarne. Okres letnio – wiosenny kojarzy się głownie z zapachem i smakiem owoców, a smakosze kawy preferują w tym okresie zimną frappé. Wzbogacenie smaku mrożonej kawy sezonowymi smakami z pewnością zachwyci każdego. Również połączenie mięty i czekolady do doskonały za szczyk energii na cały dzień.

Syropy Monin

Najpopularniejszymi syropami do kawy i nie tylko, w Polsce są aktualnie produkty marki Monin. Jest to francuski producent który posiada wysoką renomę i ponad 100 letnie doświadczenie, dlatego też jest najczęściej wybierany do różnych barów, restauracji czy kawiarni. Szeroka dostępność i niska cena sprawiają, że syropy Monin są dostępne dla każdego. Gama produktów sięga ponad 150 smaków przez co każdy możne znaleźć idealny dla siebie. Warto tu również wspomnieć, że Marka współpracuje z wieloma najlepszymi baristami i barmanami na świecie przez co ciągle poszerza swój asortyment. Syropy Monin cechują się naturalnym pochodzeniem składników bez cholesterolu, niezdrowych tłuszczów czy konserwantów.  

Syrop do kawy

Syropy Victoria’s Cymes

Z kolei syropy Victoria’s Cymes charakteryzują się niezwykłą gęstością, która jest dużo większa niż u konkurencji, wystarczy tylko jedna łyżeczka by uzyskać kawę z wyczuwalną nową nutą smakową. W swojej ofercie posiadają zestaw piciu mniejszych syropów, które pozwalają eksperymentować i tworzyć ciekawe kompozycje smakowe. Syropy do kawy marki Victoria’s Cymes są rekomendowane przez stowarzyszenie polskich barmanów, a Rum z czekoladą i Irish Cream to obowiązkowa pozycja dla każdego smakosza kawy.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł zainspirował Cię do tego by spróbować kawy z syropem i uzupełnić kawowy asortyment. Warto zaopatrzyć się w syropy marki Victoria’s Cymes i Monin, gdyż są idealna alternatywa dla wszystkich kaw amortyzowanych i nadają się do młynków do kawy. Są też od nich dużo tańsze a bardzo wzbogacają smak. Już butelka o pojemności 500 mililitrów wystarcza aż na 100 filiżanek kawy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*