Szukaj

Personalizowana biżuteria ślubna

obraczki

Ślub to niezwykle uroczysta okoliczność, wymagająca specjalnej oprawy. Dopełnieniem nienagannego wizerunku nowożeńców z pewnością jest biżuteria ślubna, zaś symbolem zawartego małżeństwa są obrączki. Szczególnie bliska sercu jest spersonalizowana biżuteria na ślub. Już niewielki grawer – data ślubu czy inicjały sprawią, że biżuteria ślubna już zawsze będzie nam przypominać o najważniejszym dniu w życiu.

Zaprojektuj swoje obrączki

Zakup obrączek w dużej sieci jubilerskiej ma dwie zasadnicze wady – z jednej strony może nie trafić idealnie w nasze gusta, a z drugiej – umożliwia dokonanie wyboru spośród określonych modeli, z których wiele zobaczysz na palcach innych osób.

Jeśli zatem stawiasz na oryginalność lub masz starannie opracowaną wizję obrączek idealnych – z pewnością ucieszy Cię możliwość skomponowania własnych obrączek. Ekspert z firmy Łazur, która wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz oryginalną ofertą biżuterii ślubnej, poleca zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

Pierwszym etapem jest wybór kruszca – warto wybrać te najszlachetniejsze, czyli srebro lub złoto. Kolejną kwestią jest obecność kamieni i ich wybór. Obrączka ślubna aż prosi się o prawdziwe brylanty, jeśli jednak z różnych względów nie zdecydujesz się na tak ekskluzywną opcję – równie okazale zaprezentować mogą się cyrkonie. Zadecydować możesz ponadto o oprawie kamienia, zdobieniach na powierzchni obrączki oraz wspomnianym grawerze.

Dzięki skorzystaniu z takiej opcji masz świadomość, że w dniu ślubu nałożysz na palec ukochanej osoby naprawdę oryginalną obrączkę, która idealnie odda Twój gust. A dzięki konfiguratorowi obrączek 3D (dostępnemu m. in. na stronie firmy Łazur) możesz skontrolować efekt końcowy Twojego projektu.

Nowoczesna biżuteria ślubna

Biżuteria na ślub to nie tylko obrączki. Panna Młoda powinna zadbać o zjawiskowe kolczyki ślubne. Taka efektywna ozdoba stanowić będzie doskonałe uzupełnienie pięknej sukni ślubnej. Na tak wyjątkową okazję jak ślub najlepiej sprawdza się zarówno wiszące, nieco dłuższe kolczyki, jak i dyskretne wkrętki.

Kolczyki powinny być koniecznie zdobione kamieniami – perłami, kryształami Swarovskiego czy cyrkoniami. Powoli odchodzi się od monochromatycznej bieli – mile widziane są żywe akcenty kolorystyczne. Te obecne są także w pierścionkach, naszyjnikach czy bransoletkach.

[button-red url=”https://obraczki.pl/produkty/wszystkie-produkty,0,3.html” target=”” position=””]Sprawdź najlepszą biżuterię tutaj![/button-red]

Dla panów idealną opcją jest elegancki i stylowy zegarek, który podkreśli klasę mężczyzny w dniu ślubu. Ale taki designerski dodatek ma także funkcję użytkową, zatem służyć będzie także na co dzień, a każdy rzut oka na tarczę zegarka przypominać będzie o dniu ślubu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*