Szukaj

Baza usług rozwojowych – cele, zasady i korzyści

Wśród przedsiębiorców, właścicieli małych i dużych firm, ale i podmiotów indywidualnych związanych z biznesem co raz częściej pojawia się pojęcie bazy usług rozwojowych. Jest to usługa innowacyjna, która zrzesza wszystkich obecnych na rynku przedsiębiorców i nie tylko, którzy stawiają na rozwój i doskonalenie umiejętności. Jakie są cele takiej bazy i na czym polega jej działanie? Przyjrzyjmy się temu w poniższym tekście.

Baza usług rozwojowych – działanie

Każda baza usług rozwojowych ma na celu przede wszystkim umożliwienie okolicznym biznesmenom, instytucjom czy osobom indywidualnym skorzystania z różnego rodzaju usług rozwijających w danym kierunku. Otóż przykładowa BUR Rzeszów czyli baza usług rozwojowych mająca siedzibę w Rzeszowie to baza skierowana do klientów z województwa podkarpackiego. Baza zrzesza wszelkich usługodawców oraz usługobiorców z terenu województwa i nie tylko. Takie działanie pozwala na udostępnienie ludziom i instytucjom różnego rodzaju działań podnoszących kwalifikacje czy też umiejętności.

W zakres usług oferowanych przez BUR wchodzą:

  • szkolenia,
  • doradztwo,
  • coaching,
  • mentoring,
  • studia podyplomowe,
  • szkolenia techniczne.

Oprócz tego każdy egzamin czy zdobyty certyfikat także jest elementem usług rozwojowych. Każdy dokument potwierdzający zdobycie konkretnych kwalifikacji czy też umiejętności jest bowiem osiągnięciem i prowadzi do rozwoju. Zarówno ludzie jak i całe przedsiębiorstwa oraz instytucje mogą korzystać z pełnego zakresu usług proponowanych przez bazę usług rozwojowych czyli BUR.

Jakie korzyści przynosi uczestnictwo w bazie usług rozwojowych?

Do najważniejszych zalet BUR należy przede wszystkim to, że daje to wielką szansę na podnoszenie własnych umiejętności i zdobywanie nowych kwalifikacji oraz wiedzy. Jest to bardzo ważny aspekt, gdyż wpływa to bezpośrednio na funkcjonowanie każdej firmy oraz instytucji. Korzystając z bazy można z łatwością:

  • dokonać analizy własnych potrzeb
  • zdecydować się na konkretną usługę
  • zgłosić chęć skorzystania z danej usługi
  • wystawić ocenę o danej usłudze

Korzystanie z bazy jest bardzo proste, a dodatkowo można z tego wynieść wiele pozytywnych korzyści.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*