Szukaj

Walczysz ze zbędnym owłosieniem? Skorzystaj z depilacji laserowej, efekty Cię zaskoczą!

kobieta

O ile nadmierne owłosienie w przypadku mężczyzn jest czymś całkowicie akceptowalnym, to w przypadku kobiet sprawa wygląda zupełnie inaczej. Niestety czasami z powodu zmian hormonalnych lub genetycznych predyspozycji, kobiety również muszą zmagać się z nadmiernie rosnącymi włosami w takich miejscach jak twarz, dekolt czy plecy.

Jeszcze kilkanaście lat temu problem ten był praktycznie nierozwiązywalny i wymagał systematycznych zabiegów depilacyjnych np. przy pomocy wosku, które bywały bardzo bolesne i nieprzyjemne. Współczesna technologia pozwala jednak skutecznie pozbyć się owłosienia z każdej partii ciała, które zniknie na wiele długich lat.

Odpowiedzią na problemy setek tysięcy kobiet, a także mężczyzn, są zabiegi laserem. A Rzeszów jest jednym z miast, gdzie istnieje bogata oferta gabinetów kosmetycznych przeprowadzających kompleksowe zabiegi laserowe.

Laser na włosy – Rzeszów

Oczywiście depilacja laserem to nie jedyna możliwość zastosowania nowoczesnych laserów, ponieważ równie dobrze radzą one sobie z usuwaniem blizn czy przebarwień skóry, a także zamykaniem naczynek oraz z redukcją trądzika. Dlatego też bardzo często stosowane są w zabiegach medycyny estetycznej obejmującej regenerację skóry oraz jej odmłodzenie.

Jednak najczęściej kobiety decydują się na zabieg laserem właśnie z przyczyn nadmiernego porostu włosów w strefach bikini czy w takich miejscach jak broda i górna warga, brwi, plecy oraz dekolt. W Rzeszowie istnieje wiele salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, w których można skutecznie pozbyć się uciążliwego owłosienia. Co ważne usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie przez wykwalifikowany personel.

Zabiegi laserem przeprowadzane są w kilku sesjach i polegają na oddziaływaniu wiązką lasera na cebulki włosów, dzięki czemu włosy wypadają, a ich odrastanie jest wstrzymane. Z reguły cały proces depilacji przebiega w kilku sesjach trwających po kilkanaście/kilkadziesiąt minut w zależności od stopnia owłosienia. Po każdej sesji konieczne jest odczekanie kilku tygodni na następną, ponieważ tyle mniej więcej trwa usunięcie przez ciało martwych włosów z naskórka.

Opinie na temat lasera

Jeszcze do niedawna opinie na temat depilacji za pomocą lasera były podzielone. Wszystko dlatego, że wcześniejsze urządzenia nie zawsze spełniały wysokie wymagania klientów i czasami efekty zabiegów nie do końca były tak spektakularne, jak się tego spodziewano.

Dzisiaj wszystko wygląda zupełnie inaczej, a lasery do usuwania włosów stanowią na chwilę obecną najbardziej skuteczną metodę depilacji. Zanin udamy się na zabieg, to warto jednak sprawdzić jakimi urządzeniami posługuje się konkretny gabinet kosmetyczny. Do najnowocześniejszych laserów depilacyjnych zaliczamy m. in. laser diodowy LightSheer DUET i jego najnowszy model LightShee DESIRE.

Jeśli dane studio kosmetologiczne czy gabinet medycyny estetycznej posługują się tego typu laserami, to możemy być pewni efektywności zabiegów. Są to bowiem naprawdę dobre lasery, które charakteryzują się dużą skutecznością sięgającą aż 95 procent. Efekty takich zabiegów są zaskakujące, a radość z pozbycia się uciążliwego problemu bezcenna!

Więcej na: http://studio-piccolastella.pl/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*