Szukaj

Mocne strony systemu płatności online oferowanego przez KIR

paybynet.pl

Przelew internetowy to dziś już standard i jednocześnie bardzo popularna forma płacenia za zakupy w sklepach online, czy też w serwisach aukcyjnych. Konsument może jednak skorzystać z szybszej i prostszej formy przelewu internetowego, a mianowicie z systemów płatności online, nazywanymi również płatnościami elektronicznymi czy też Pay-By-Link. Czym, tak naprawdę, jest płatność internetowa i jakie korzyści niesie ona zarówno kupującym, jak i sprzedającym?

Usługa operatora godnego polecenia

Systemy płatności internetowych cieszą się coraz większym zaufaniem, nie tylko wśród przedsiębiorców i konsumentów, ale również w administracji publicznej. System płatności online pozwala wybrać użytkownikowi najbardziej dogodną formę zapłaty bez żadnego ryzyka. Jednym z najbezpieczniejszych,  a równocześnie bardzo wygodnych systemów płatności internetowych, jest usługa Paybynet, której operatorem jest KIR. Paybynet działa w oparciu o infrastrukturę międzybankowego systemu rozliczeń Elixir, dzięki czemu płatności oferowane przez ten system są szybkie, wygodne i bezpieczne.

System płatności online w schemacie przelewu bezpośredniego

System płatności online pozwala dokonać przelewu bezpośrednio z konta kupującego na rachunek sprzedającego lub na rachunek instytucji administracji publicznej, bez konieczności zatrzymywania środków u pośredników. Sprzedający widzi bezpośrednio dane kupującego na przelewie, przez co nie ma problemu z rozksięgowaniem przelewów zbiorczych i dopasowaniem ich do konkretnych zamówień. System wpłaca 100 proc. wartości należności za towar lub usługę, nie pobierając przy tym z góry żadnej prowizji za przeprowadzenie transakcji. Faktura za wykonanie usługi zostaje wystawiona dopiero pod koniec każdego miesiąca.

System chroniący dane osobowe

System płatności online Paybynet zapewnia użytkownikom usługi zachowanie tajemnicy handlowej, a więc nie gromadzi żadnych danych osobowych konsumentów, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo całej transakcji. System międzybankowych rozliczeń umożliwia użytkownikom korzystanie z usługi przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a środki spływają na konto odbiorcy w najbliższej sesji rozliczeniowej.

Energiczny rozwój sektora e-commerce sprawia, że system płatności online staje się jego nieodłączną częścią. Dzięki swojej intuicyjności oraz wyeliminowaniu zbędnych formalności, system płatności Paybynet to doskonałe rozwiązanie znacząco ułatwiające codzienne życie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*